LFX Agency

nagłosnienie - oświetlenie - DJ

Menu główne

Sklepy On-line

LFX Instalacje

LFX Event Team

LFX Wypożyczalnia

LFX Serwis


rzetelna firma

lfx logo stempel asortymentLFX Agency - o nas.

Jesteśmy firmą bedącą na rynku już od 2000 roku. Cały czas się rozwijamy i poszerzamy naszą ofertę. Rozpoczynaliśmy jako firma zajmująca się wyłącznie dystrybucją sprzetu nagłosnieniowego i oświetleniowego. Obecnie, po kilku latach ewolucji, oferujemy znacznie więcej.

Na dzień dzisiejszy jesteśmy firmą zajmującą sprzedażą hurtową i detaliczną nagłośnienia, oświetlenia oraz sprzętu dla dj-ów. Współpracujemy z licznymi sklepami, firmami instalatorskimi, klientami instytucjonalnymi oraz szeroką grupą klubów i odbiorców prywatnych. Importujemy produkty z Francji, Niemiec, Chin oraz Holandii. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę marki SFAT, KoolSound, KoolLight. Importujemy samodzielnie również produkty takich marek jak: Futurelight, Eurolite, Omnitronic, Omnilux, GE Lighting, Antari, PSSO, Europalms, Alutruss, American Dj, American Audio, Accu, Arriba, Velleman

W ofercie znajdują się też produkty innych marek: QSC, Akai, MXL, Adam, Eva, CME, Emu, Rode, Rme, Nord, Sony, Tc Helicon, Waldorf, KRK, Denon, Pioneer, Martin, JBL, DBX, Lexicon, Technics, Allen & Heath, Soundcraft, Sennheiser, Turbosound, Behringer, Crown, Pol Audio, Reloop, Numark, Jaytec, Shure, Ortofon, Vestax, Technics, Philips, Osram, UDG, MXL, UDG Scanic i wiele innych.

  • Posiadamy sklep z nagłośnieniem, oświetleniem oraz sprzętem dla Dj-a  - gdzie prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową. W dogodnej lokalizacji, niemalże w centrum stolicy z własnym parkingiem. Na powierzchni 250 m2 do Państwa dyspozycji oddajemy show room z możliwością testowania sprzętu, dobrze zaopatrzony magazyn oraz personel naszej firmy, który udzieli rzetelnych i dokładnych informacji.
  • Nasze produkty można zakupić On-Line w czterech specjalizowanych sklepach internetowych: www.lfx.com.pl, www.ledoox.pl, www.koolsoun.pl, www.audiododomu.pl 
  • Oprócz działalności handlowej oferujemy też usługi instalacyjne i projektowe. Wykonujemy kompletne oświetleniowo-dźwiękowe aranżacje lokali takich jak puby, dyskoteki, siłownie, kluby, sale konferencyjne i wystawowe. Realizujemy takie instalacje wg projektów własnych jak i dostarczonych, należących do Klienta. 
  • Dysponujemy zespołem realizującym obsługę zleceń, w których sprzęt jest dostarczony i rozstawiony na czas imprezy lub wydarzenia, a następnie zostaje zdemontowany. Dotyczy to głownie imprez plenerowych, kilkudniowych wystaw gdzie na miejscu jest wykonywana budowa stoiska. Oferta jest bardzo rozbudowana i elastycza - od prostego zestawu mikrofonów z nagłosnieniem po budowe zadaszonych podestów dla DJ'a lub zespołu muzycznego z zabudowanymi rampami oświetleniowymi. 
  • W odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów uruchomiliśmy wypożyczalnię sprzętu. W stałej ofercie wypożyczalni jest kilkaset urządzeń nagłośnieniowych, oświetleniowych oraz efektów specjalnych
  • Firma prowadzi własny serwis na miejscu, który obsługuje zarówno sprzet zakupiony u nas jak i zakupiony gdzie indziej.

Staramy się być zawsze na bieżąco - jesteśmy obecni na wiekszości targów branżowych jako wystawca lub jako gość. Nie boimy się eksperymentować z nowościami, ale rozwiązania, które oferujemy są zawsze uprzednio sprawdzone przez nas. Od kilku lat wprowadzamy na rynek i promujemy też własne marki.

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

LFX Agency
ul.Górczewska 37

tel: 22 498 03 33
tel: 22 357 66 77

 

 

 

Pracujemy w godzinach:
pon. - czw. (10:00-18:00)
piątek (9:00-17:00)
sobota (10:00 - 14:00)